10 دلیل برای آموزش دادن

موارد زیر برخی از رایج ترین دلایل ذکر شده توسط معلمان عملی و آینده نگر برای تدریس کردن و آموزش دادن است:

ده دلیل برای آموزش دادن

 

10 دلیل برای آموزش دادن:

موارد زیر برخی از رایج ترین دلایل ذکر شده توسط معلمان عملی و آینده نگر  برای تدریس کردن و آموزش دادن است::

 

تقاضای روزافزون برای معلمان. امروزه تقاضای بسیار زیادی برای معلمی وجود دارد و با توجه به نیاز جامعه افراد بسیار زیادی شانس فعالیت در حوزه ی تدریس را خواهند. شما هم میتوانی یکی از آنها باشی!

 

فرصتی برای تأثیر عمیق بر زندگی کودکان. تحقیقات نشان می دهد که کیفیت معلم مهمترین عامل موفقیت تحصیلی دانش آموزان است. و مشاهده رضایت فوق العاده کودک در یادگیری باعث رضایت خاطر معلم می شود..”

 

قابلیت ارایه سابقه  تدریس. اگر در برهه ای از زمان تصمیم به ترک یک مدرسه  بگیرید ، سابقه  تدریس شما به شما امکان می دهد در ایالت های دیگر و حتی در برخی موارد در خارج از کشور تدریس کنید.

 

برنامه کاری خانوادگی پسندیده. برنامه روزانه و تعطیلات مدرسه به شما امکان می دهد اوقات با کیفیتی را در کنار خانواده خود بگذرانید و تعطیلات تابستانی به شما امکان می دهد که در دوره های تخصصی حرفه ای شرکت کنید به سرگرمی ها و کارهای دیگر بپردازید و از اوقات فراغت لذت ببرید.

 

مشوق های ادامه تحصیل. معلمان خوب هرگز یادگیری و رشد را متوقف نمی کنند و شما می توانید با اعتبار و آموزش حرفه ای افزایش رضایت مندی خود و دانش آموزان را افزایش دهید

 

رضایت از کمک به جامعه . با آماده سازی دانش آموزان برای زندگی به عنوان شهروندانی آگاه و درگیر ، می توانید به نفع جامعه خود ، کشور و جهان نقشی داشته باشید.

 

راهی برای خلاقیت شما. نیاز به درگیر کردن همه دانش آموزان در یادگیری ، معلمی را به خلاقیت در سازگاری و توسعه فعالیتهای یادگیری فرا می خواند و فن آوری های جدید به معلمان اجازه می دهد تا جهان – حتی جهان – را وارد کلاسهای خود کنند. فرصت های تلاش برای رویکردهای جدید و هیجان انگیز بی پایان است!

 

یک محیط کاری که هرگز کسل کننده نیست. معلمان به شما خواهند گفت که هیچ دو روز هرگز یکسان نیستند. تنوع افرادی که با آنها در تماس هستید ، تغییر چالش ها ، اکتشافات روزمره همه با هم ترکیب می شوند و آموزش را به یک ماجراجویی جالب و جذاب تبدیل می کنند.

 

شغلی که شما را جوان نگه می دارد. در محیط پرانرژی یک مدرسه توسط جوانان محاصره می شود راهی عالی برای جوانگرایی نگاه شما و حفظ احساس بازی و امکان است.

 

فرصتی برای تغییر آینده. همانطور که نویسنده هنری ب. آدامز یک بار گفت ، “یک معلم بر ابدیت تأثیر می گذارد: او هرگز نمی تواند بگوید که تأثیر او کجا متوقف می شود.” یا همانطور که معلم و فضانورد کریستا مک اولیف گفت: “من آینده را لمس می کنم: من تدریس می کنم.”